Błystki

Wahadłówka Seeker

Wahadłówka Seeker

SEEKER – kolejna wahadłówka od CRAZY-FISH. Dostępna w 12 wersjach kolorystycznych gramaturze 2,5g oraz w 8 kolorach w wadze 3g. Uzbrojona w japońskie haki MEITO. Idealnie sprawdzi się w połowie pstrągów, okoni, klenio – jazi i innych.

Zobacz Szczegóły


Wahadłówka CORY

Wahadłówka CORY

Nowe wahadłówki ze stajni CRAZY-FISH. CORY – 1,1g / 2,1cm / dostępna w 12 kolorach Idealne na pstrągi, klenie, jazie, okonie. Nie zdziwią Cię brania ryb niedrapieżnych !! Uzbrojone w pojedyncze japońskie haki.

Zobacz Szczegóły


Wahadłówki  LEMA

Wahadłówki LEMA

Nowe wahadłówki ze stajni CRAZY-FISH. LEMA – 1,6g / 2,1cm / dostępna w 26 kolorach Idealne na pstrągi, klenie, jazie, okonie. Nie zdziwią Cię brania ryb niedrapieżnych !! Uzbrojone w pojedyńcze japońskie haki.

Zobacz Szczegóły


WAHADŁÓWKI SOAR

WAHADŁÓWKI SOAR

Przynęta stworzona głównie do łowienia pstrągów w rzekach oraz wodach stojących. Uzbrojona w pojedynczy bezzadziorowy hak japońskiej firmy VANFOOK. Koniecznie spróbuj SOARA podczas łowienia pstrągów, a nie pożałujesz ! Najlepszą metodą jest jej delikatne podszarpywanie, wtedy w pełni pokazuje swoją atrakcyjność. Oczywiście sprawdza się nie tylko przy łowieniu pstrągów, ale okoni, kleni i innych !!

Zobacz Szczegóły

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Koraszewskiego 1a
40-750 Katowice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype:
woblerystepanowa