Czeburaszki

CZEBURASZKI ROZBIERALNE OŁOWIANE: technika wykorzystująca „czeburaszkę” jest bardzo popularna wśród wędkarzy ze wschodu. Taki sposób prezentacji przynęty zyskuje coraz większą popularność także wśród polskich wędkarzy.

Czeburaszka to przelotowy ciężarek z umieszczonym centralnie odpowiednio wygiętym drutem. Jedno z oczek drutu służy do mocowania żyłki bądź agrafki, a drugie, większe do ulokowania odpowiedniego haczyka. Takie przegubowe połączenie obciążenia oraz gumy sprawia, że przynęta bardziej naturalnie pracuje (niż przy użyciu standardowej główki jigowej), co znacznie wpływa na zwiększenie jej atrakcyjności. Przynęta pracuje bardziej agresywnie -odchylając się na boki; opada swobodniej i wolniej na dno przez co jest dłużej w zasięgu wzroku ryb.

Czeburaszka świetnie łączy się z większością przynęt spinningowych. Idealnie komponuje się przynętami gumowymi. Można ją także zastosować do małych obrotówek, wtedy gdy potrzebny jest większy zasięg rzutu lub konieczność sprowadzenia przynęty na większą głębokość. Czeburaszka to wreszcie odpowiedź na znalezienie małego obciążenia do dużych przynęt gumowych, gdy konieczne jest prowadzenie takich przynęty nad zaroślami czy patykami.

Dostępne gramatury czeburaszek ołowianych:

1g, 1,5g, 2g, 2,5g, 3g, 3,5g, 4g, 5g, 6g, 7g, 8g, 9g, 10g, 12g, 14g, 16g, 18g, 20g, 23g, 26g, 28g, 30g.

czeburaszka olowianie 1
czeburaszka olowianie 2
czeburaszka olowianie 3
czeburaszka olowianie 4
 


Czeburaszki rozbieralne wolframowe Crazy-Fish: - ta sama waga, ale w zdecydowanie mniejszej średnicy !! Bardzo dobra jakość.

Dostępne w trzech kolorach: czarny, srebrny, złoty

Gramatury/ilość w opakowaniu: 1g (5) / 2g (4) / 3g (3) / 4g (3) / 5g (2) / 6g (2) / 7g (2) / 8g (2) / 10g (2) /


czeburaszka wolframowa 1
czeburaszka wolframowa 2
czeburaszka wolframowa 3
czeburaszka wolframowa 4
czeburaszka wolframowa 5
czeburaszka wolframowa 6
czeburaszka wolframowa 7
czeburaszka wolframowa 8
 

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Koraszewskiego 1a
40-750 Katowice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype:
woblerystepanowa