Przynęty Gumowe Crazy Fish

ACTIVE SLUG

ACTIVE SLUG

ACTIVE SLUG sprawdził się jako wszechstronna przynęta na okonie, sandacze czy szczupaki. Ze względu na swój podłużny korpus może być stosowany w technikach wykorzystujących „twitching”. Miękki, dobrze pracujący ogonek skusi także ryby podczas normalnego prowadzenia przynęty czy w metodzie opadu.

Zobacz Szczegóły


ALLURE

ALLURE

ALLURE to wspaniała przynęta do połowu pstrągów i nie tylko. Specjalny kształt ciała powstawał przy konsultacji najlepszymi światowymi wędkarzami. ALLURE jest rekomendowane przez mistrza świata w połowie pstrągów metodą spinningową – MARTINA FORBAKA. Wyśmienita geometria, pstrągowe barwy, zapach tej przynęty dają Ci szansę na złowienia pstrągów w każdych warunkach. Oczywiście Allure jest również polecane do połowu okoni, szczupaków, sandaczy i innych ryb, nie tylko drapieżnych. Przynęta ta ujawnia swój prawdziwy potencjał przy zastosowaniu do niej czeburaszki oraz specjalnych haków z wielkim oczkiem.

Zobacz Szczegóły


ANGRY SPIN:

ANGRY SPIN:

ANGRY SPIN: ktoś powie : „kolejny twister”. Nic bardziej mylnego!! Po pierwsze: ile jest na rynku twisterów zapachowych…?? …no właśnie ! Dlatego postanowiliśmy to zmienić!! Angry Spin dostępny jest w zapachu krewetki lub kałamarnicy. Dzięki temu wędkarz ma możliwość wybrać zapach, który w danym momencie najbardziej będzie rybom odpowiadał. Drugim, równie ważnym czynnikiem, wyróżniającym ANGRY SPIN spośród innych twisterów jest materiał z którego przynęta jest zrobiona. ANGRY SPINN jest najbardziej miękkim przedstawicielem tej rodziny przynęt. Dzięki odpowiedniej miękkości materiału pracuje on już przy bardzo wolnym prowadzeniu.

Zobacz Szczegóły


CRUEL LEECH

CRUEL LEECH

CRUEL LEECH jest przynętą, która doskonale imituje najczęstszy pokarm ryb, czyli robaka. Realistyczna budowa przynęty do złudzenia przypominająca pijawkę oraz jej zapach – sprawiają że ryby nie potrafią być na nią obojętne. CRUEL LEECH sprawdzi się na pewno wszędzie tam gdzie pływają pstrągi. Jest to także bez wątpienia killer na okonie. Testy przynęty udowodniły również, że potrafi ona skusić ryby spokojnego żeru, jak karasie, plocie czy leszcze. CRUEL LEECH najlepiej sprawdzi się w połączeniu z czeburaszką lub w metodzie drop shot.

Zobacz Szczegóły


CRAYFISH

CRAYFISH

CRAYFISH – idealna imitacja raka! Wreszcie doczekaliśmy się takiej przynęty na rynku wędkarskim. Rozmiar przynęty idealnie sprawdzi się w czasie polowania na okonie. Ile to razy podczas wędkowania nie mogliśmy skusić żerujących okoni ?? Teraz jest na to rada – CRAYFISH firmy Crazy Fish. Miękki materiał z którego jest wykonana oraz silny aromat krewetki bądź kałamarnicy wpływają na atrakcyjność przynęty. Długie i cienkie odnóża oraz szczypce poruszają się już podczas niewielkich ruchów wędką. Czy przepływająca obok ryba może oprzeć się takiemu smakowitemu kąskowi? Naszym zdaniem NIE! To jak zaprezentujesz CRAYFISH, zależy tylko od Ciebie, ale wg nas najlepszą metodą będzie tu wykorzystanie czeburaszki.

Zobacz Szczegóły


Dainty

Dainty

DAINTY jest przynętą stworzoną z myślą o sandaczach, szczupakach i dużych okoniach. Mięsisty korpus ze znacznym przewężeniem w części ogonowej. Tak skonstruowany ogon daje w wodzie silną falę wabiącą ryby. Kiedy drapieżniki nie reagują na szybko prowadzoną przynętę, sprawdzi się DAINTY ze swoim falującym ogonem. Tak jak wszystkie przynęty CRAZY FISH dostępny jest on w różnych zapachach, co pozwoli wybrać atraktor najlepiej pasujący do danego łowiska.

Zobacz Szczegóły


GLIDER

GLIDER

GLIDER: przynęta była zaprojektowana głównie do metody drop shot. Jednakże okazało się, że idealnie sprawdza się podczas jigowania oraz łowienia z czeburaszką. Podczas podszarpywania przynęta kusząco porusza sie na boki, odskakuje, imituje uciekającą bądź słabą rybkę. Płetwa ogonowa pracuje przy najmniejszym ruchu przynęty. Jest to popularna tzw. jaskółka . Wykonane oczywiście z bardzo miękkiego, trwałego materiału oraz Intensywnie nasączona zapachem kałamarnicy. Wersja 5,5cm to niesamowity killer na okonie, a większe modele 9cm i 12cm skutecznie kuszą sandacze i szczupaki. Koniecznie sprawdź to sam!

Zobacz Szczegóły


NANO MINNOW

NANO MINNOW

NANO MINNOW – Już wielokrotnie pokazał swoją moc ! Jest to swoista klasyka w łowieniu przede wszystkim okoni. Czy to główka jigowa, boczny trok, czy tzw” czeburaszka” – NANO MINNOW jest zawsze skuteczny. Okonie, pstrągi, klenie, szczupaki – to główne przeznaczenie tej gumy. Szukasz przynęty imitującej narybek? Znalazłeś!! NANO MINNOW spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz Szczegóły


NIMBLE

NIMBLE

NIMBLE - Idealna imitacja raka CRAZY-FISH Niezawodna przy polowaniu na sandacza, szczupaka, okonia i większych pstrągów ! Najlepiej sprawdza się podczas metody opadu. Stosować ją najlepiej z czeburaszką.

Zobacz Szczegóły


POLARIS

POLARIS

POLARIS – Jedna z najlepszych pasywnych miękkich przynęt na rynku. Ze względu na geometrię ciała czyni bardzo realistyczny ruch w wodzie imitujący robaka czy larwę. Wystarczy niewielki ruch wędką a POLARIS ożywa. Lekkie podszarpywania to najlepsza metoda operowania POLARISem. Oczywiście, co jest standardem wśród przynęt CrazyFish, przynęta ta dostępna jest w kilku smakach i szerokiej palecie kolorów. .

Zobacz Szczegóły


SCALP MINNOW

SCALP MINNOW

SCALP MINNOW to przynęta stworzona z myślą o sandaczach, szczupakach oraz dużych okoniach.. Dzięki miękkiemu silikonowi pracuje już przy najmniejszym naszym udziale. Kształt ciała promuje aktywne metody wędkowania. Uniwersalność przynęty objawia się także w aspekcie zbrojenia przynęty. W połączeniu z niewielką gramaturą czeburaszki i odpowiednio dobranym hakiem, przynętę tę możemy poprowadzić nad zalanymi trawami, patykami, czyli miejscami które upatrzyły sobie drapieżniki. SCALP MINNOW jest oczywiście nasączany atraktorami, by jeszcze bardziej kusić ryby.

Zobacz Szczegóły


TIPSY

TIPSY

TIPSY - nie oprze się jej żaden drapieżnik. Nawet ospałe i najedzone osobniki nie przepłyną obojętnie obok takiej przynęty. TIPSY to także świetna przynęta na ryby spokojnego żeru. Ma podłużne ciało zakończone zgrubieniem, dzięki czemu wysyła silną falę hydroakustyczną. Taka konstrukcja budowy wraz z mocnym aromatem przynęty wpływa na jej dużą atrakcyjność. TIPSY jest przynętą z grupy przynęt pasywnych i największą swoją moc oraz potencjał ujawnia podczas metody delikatnego podszarpywania czyli twitchingu. Ciągłe podszarpywania, zatrzymywania – to idealna metoda dla tej przynęty. TIPSY jest także skuteczny gdy leży na dnie, a prąd wody sam porusza przynętę. Sprawdza się w połączeniu z czeburaszką, główce jigowej oraz metodzie drop-shot.

Zobacz Szczegóły


VIBRO FAT

VIBRO FAT

VIBRO FAT - jest przynętą, która skusi większość drapieżników zamieszkujących nasze łowiska. W czerwcu z pewnością pokaże swoją moc na otwarcie sezonu sandaczowego. VIBRO FAT ma dość duży i ciężki ogon dzięki czemu fala hydroakustyczna jest w stanie skusić ryby z dużych odległości. Jak wszystkie przynęty Crazy Fish jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Żebrowana budowa ciała powoduje dodatkowy ruch wody wokół przynęty. VIBRO FAT daje wiele możliwości uzbrojenia. Uzbrojenie w hak offsetowy da możliwość prezentacji przynęty w miejscach pełnych zawad. Oczywiście VIBRO FAT można także zaprezentować na standardowej główce jigowej czy z wykorzystaniem czeburaszki.

Zobacz Szczegóły


VIBRO WORM

VIBRO WORM

VIBRO WORM - to wszechstronna przynęta, która z powodzeniem jest stosowana do połowu okoni, sandaczy i szczupaków. Dodatkowo potrafi skusić tak nietypowe gatunki jak leszcz, karp czy karaś. Przynęta jest wykonana z bardzo miękkiej gumy. Dzięki temu drga już podczas niewielkich ruchów wędką. A to z kolei ma wpływ na częstotliwość brań. Drapieżniki zdecydowanie bardziej gustują w przynętach zachowujących się naturalnie, niż tych ze sztywnego materiału. Specjalna konstrukcja płetwy ogonowej nadaje przynęcie bardzo drobną, acz energiczną pracę. VIBRO WORM można zbroić na kilka sposobów: główka jigowa, drop-shot, „czeburaszka” czy boczny trok. VIBRO WORM był w ostatnim czasie tajną bronią zawodników startujących w zawodach spinningowych. W wielkości 5cm jest to istna już klasyka okoniowa. Przynęty te są oryginalnie nasączone różnymi zapachami, wabiącymi ryby z dalszych odległość.

Zobacz Szczegóły


WHITEBAIT

WHITEBAIT

WHITEBAIT - przynęta stworzona z myślą o entuzjastach nanospinningu- ma tylko 21mm. WHITEBAIT świetnie sprawdzi się na ultralekkich główkach jigowych bądź uzbrojony w czeburaszkę. Polecamy uzbroić go w nasze wolframowe główki jigowe. WHITEBAIT jest pasywną przynętą, z cienkim ciałem zakończonym kulką, dzięki której wykonuje mikro wahania podczas pulsacyjnego prowadzenia przynęty. Kształt przynęty pozwala „grać” nią tak by imitowała uciekającą rybkę, larwę robaka.

Zobacz Szczegóły

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Koraszewskiego 1a
40-750 Katowice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype:
woblerystepanowa