Wędziska Spinningowe

Wędziska Spinningowe ASPEN STAKE

Wędziska Spinningowe ASPEN STAKE

ASPEN STAKE – wędzisko ze względu na swoją długość najlepiej nadaje się do połowu z łodzi na niewielkie przynęty. Bardzo dobrze nadaje się do jigowania (łowienia na tzw”jaskółki”, z czeburaszką lub główką jigową). Biała szczytówka sprawia, że dobrze odróżnia się od otoczenia dlatego nie przegapisz żadnego delikatnego brania. Zaskakująca w tym modelu jest jego cena w stosunku do jakości !

Zobacz Szczegóły


Wędziska Spinningowe Ebisu Gold

Wędziska Spinningowe Ebisu Gold

EBISU GOLD – przeznaczone jest do połowu na niewielkie przynęty. Idealnie sprawdza się podczas łowienia metodą bocznego troka oraz klasycznego jigowania. Dzięki swojej niezwykle delikatnej i czułej szczytówce nie przegapisz żadnego brania. Podczas holu wędzisko ładnie się ugina amortyzując wszelkie zrywy ryby. Piękne wykonanie, blank w niespotykanym, wyróżniającym się kolorze fioletowym. Kij uzbrojony jest w przelotki FUJI, uchwyt kołowrotka FUJI, rękojeść EVA

Zobacz Szczegóły


Wędziska Spinningowe Ebisu Violet

Wędziska Spinningowe Ebisu Violet

EBISU VIOLET – bardziej ekonomiczna wersja wędziska EBISU GOLD. Przeznaczone jest do połowu na niewielkie przynęty. Idealnie sprawdza się podczas łowienia metodą bocznego troka oraz klasycznego jigowania. Dzięki swojej niezwykle delikatnej i czułej szczytówce nie przegapisz żadnego brania. Podczas holu wędzisko ładnie się ugina amortyzując wszelkie zrywy ryby. Piękne wykonanie, blank w niespotykanym, wyróżniającym się kolorze fioletowym. Kij uzbrojony jest w przelotki Korean SIC, uchwyt kołowrotka Korean, rękojeść EVA.

Zobacz Szczegóły


WĘDZISKA SPINNINGOWE FREEDOM FORCE

WĘDZISKA SPINNINGOWE FREEDOM FORCE

Idealne wędziska do jigowania. Szczytowa akcja pozwala pewnie podbijać przynętę. Czułość japońskiego blanku TORAY, akcesoria od FUJI sprawią, że nie przejdziesz obojętnie obok tego wędziska.

Zobacz Szczegóły


Wędziska Spinningowe PERFECT JIG

Wędziska Spinningowe PERFECT JIG

PERFECT JIG – bardzo dobrej jakości wędziska przeznaczone do lekkiego spinningu. Posiadamy wersje do 5g, 7g oraz 10g. Polecane do łowienia przynętami: woblerami do max. 6cm, obrotówkami nr 2, metodą drop shot, bocznego troka oraz oczywiście klasycznego jigowania. Kij uzbrojony jest w przelotki FUJI, uchwyt kołowrotka FUJI, oraz dzieloną rękojeść EVA.

Zobacz Szczegóły


WĘDZISKA SPINNINGOWE LEVIN

WĘDZISKA SPINNINGOWE LEVIN

LEVIN –lekkość, a jednocześnie trwałość blanku od TORAY, ergonomia i funkcjonalność od FUJI, charakter i styl od CRAZY FISH – to jest to co wyróżnia te wędzisko od konkurencji. W ofercie posiadamy model do 21g. Idealnie nadaje się do łowienia metodą opadu na cięższe przynęty np. koguty. Posiada zapas mocy także bez problemu możemy podbić z dna nawet przynęty ok 30g.

Zobacz Szczegóły

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Koraszewskiego 1a
40-750 Katowice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype:
woblerystepanowa